hatások egyidejű fellépése. lelki jelenségek
A szereplők viszonya a világgal mozgóképben valósul meg. Ezek a gondolatok, érzésvilág különböző tárgyegyüttesek manipulálásával indíthatnak a nézőben értelmezési lehetőségeket. Az évekig megőrzött orvosi küldőpapírok, eredmények rendezgetése úgy, hogy nagyjából kutya baja az egyénnek ellentmondásos feszültséget teremt. A papírhalmaz jelen esetben az objekt, azzal operál a hipochonder performer.
A felmosóval megtisztulás jelét padlóra rajzoló másik résztvevő poétikusan viszonyul a lelki jelenségek problematikájához, míg a #Ringu filmből, kútből kimászó arc nélküli női szereplő a reményt kínálja fel a kollégájának a színes tökök, dinnye és ananász, az élet édes oldalának példázataként. Ezek darabjai nem teljesen illeszkednek egymáshoz, a forma nem passzol. Az öreg önképző alkotó életének talán egyik legnagyobb sikere is lehetne a mellén megállított kanál.
About author
You might also like
15min
a Barnabás Vetró video from 2003, Galeria Atelier 2META, Bucharest, Ro curator: Alina Şerban 15MIN from Barunabasu on Vimeo. 15min – Unpacking film 2META Gallery, Bucharest, March 20, 2003 Alina
Kényszervakációs házifeladatok – SPAM_jr. 3
TÁJKÉPek (a házban és a szabadban)
Freshwater
Freshwater, 80×80 cm, rétegelt falemez Egy visszavadítós tábori képből indultam ki. A mosogatáshoz készülő duónkhoz battyogott oda egyik hazai ló, majd lassan inni kezdte a még tiszta vízünket. Váratlanul ért








0 Comments
No Comments Yet!
You can be first to comment this post!